Urodziny Kancelarii

Urodziny KancelariiUrodziny KancelariiUrodziny Kancelarii

Każde kolejne urodziny kancelarii to dobra okazja do spałaszowania słodkiego tortu wspólnie z zespołem i przyjaciółmi Kancelarii. To czas podsumowań dotychczasowych dokonań, podziękowań i szczerych życzeń.
W tym roku minęło trzynaście lat mojej pracy w zawodzie prawnika i pięć lat prowadzenia własnej Kancelarii. Czas ten był czasem wytężonej pracy, a zarazem bardzo dużego rozwoju i zmian. Okazana Klientom rzetelność, profesjonalizm, zaangażowanie i zrozumienie z roku na rok owocują coraz większym zainteresowaniem świadczonymi przez Kancelarię usługami, co znajduje odzwierciedlenie w liczbie nowych spraw. Wyłoniła się także potrzeba powiększenia Zespołu, a także przeniesienia biura Kancelarii do większego lokalu. 
Ze swojej strony pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim Klientom mojej Kancelarii za okazane zaufanie i powierzenie mi swoich problemów. Każda, nawet najprostsza sprawa, była przeze mnie traktowana priorytetowo. Dziękuję za wszystkie dowody uznania, okazane po zakończeniu prowadzonych spraw lub po udzieleniu porad prawnych, za powroty z kolejnymi sprawami oraz za wszystkich poleconych nowych Klientów.
Dziękuję całemu Zespołowi Kancelarii oraz współpracującym Kancelariom za pełne zaangażowanie w realizację zleconych zadań i za natychmiastową gotowość do ich wykonania. Za rzetelność i obowiązkowość. 
Rodzinie i wszystkim Przyjaciołom dziękuję za słowa otuchy i nieustanne trwanie przy mnie, pomimo mojej wiecznej niedyspozycji czasowej. Za uśmiech, który dzięki nim nie schodzi z mojej twarzy, za to, że zawsze mogę na nich liczyć i za okazywane wsparcie oraz wyrozumiałość.

radca prawny
Arleta Dub-Brych

Obszar działania: Niegowa, Koniecpol, Szczekociny, Włodowice, Siewierz, Ogrodzieniec, Olkusz, Katowice, Częstochowa, Poręba, Poraj, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Zawiercie, Myszków, Żarki, LelówDodano: 25 czerwca 2018 Wyświetleń: 568 Radca prawny Arleta Dub-Brych
Wstecz

Kancelaria Radcy Prawnego
Arleta Dub-Brych w Zawierciu

ul. Leśna 6 lok. 3
42-200 Zawiercie
(lokal w budynku Banku ING S.A. I piętro)

Godziny otwarcia:
Pn-Czw: 9 - 17
Pt: 8 - 15

Soboty oraz inne godziny - tylko po wcześniejszym
telefonicznym uzgodnieniu spotkania.

Kancelaria Radcy Prawnego
Arleta Dub-Brych w Lelowie

ul. Brzozowa 28
42-235 Lelów

Godziny otwarcia - Klienci przyjmowani są tylko po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu spotkania.

 

tel. kom. 883 768 968

e-mail: biuro@legeartis-kancelaria.pl

Z uwagi na częste wyjazdy do Sądu proszę o wcześniejsze
ustalenie terminu spotkania pod wskazanym numerem telefonu
lub za pomocą adresu poczty elektronicznej.

 

Top