Radca Prawny Arleta Dub-Brych | Kancelaria Radcy Prawnego w Zawierciu przy ul. Reymonta 2/3

Nasza Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną, tak osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

Radca Prawny Arleta Dub-Brych w Zawierciu przy ul. Reymonta 2 lok. 3

Radca prawny Arleta Dub-Brych

W 2005 roku ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii - Uniwersytetu Wrocławskiego. W latach 2007-2011 odbyłam aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach.
Na listę radców prawnych zostałam wpisana w 2011 roku.

Do moich szczególnych zainteresowań należą: prawo gospodarcze, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo nieruchomości, prawo cywilne oraz prawo karne.

Po ukończeniu studiów pracowałam na rzecz spółek prawa handlowego, spółdzielni mieszkaniowej, w Sądzie Okręgowym jako asystent sędziego oraz w Kancelariach adwokackich i radcowskich, gdzie zdobyłam doświadczenie zawodowe w dziedzinach prawa będących w kręgu moich szczególnych zainteresowań.

Kilka słów o Kancelarii..

Kancelaria Radcy Prawnego Arlety Dub-Brych świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i organów administracji. Klientom zapewnia stałą obsługę prawną jak i doraźną pomoc.

W ramach obsługi udzielamy porad prawnych, konsultacji, sporządzamy opinie, pisma procesowe, projekty umów, aktów prawnych, a także reprezentujemy klientów przed sądami i urzędami. Kancelaria świadczy usługi prawne na terenie całego kraju.

Klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie oparte na wieloletnim doświadczeniu zawodowym zdobytym w pracy w Kancelariach i Sądzie. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie ze szczególną starannością.

W relacjach z klientami cenimy sobie wzajemne zaufanie i lojalność, a także przejrzystość i jasność zasad współpracy. Stale podnosimy kwalifikacje zawodowe i poszerzamy zakres oferowanych usług by sprostać oczekiwaniom klientów.

Przed przyjęciem zlecenia, szczegółowo analizujemy sprawę i informujemy klienta o realnych szansach jej powodzenia, możliwych kierunkach jej prowadzenia i całkowitych kosztach związanych ze sprawą.

Zapraszam do współpracy.

Skontaktuj się z nami

W naszej historii skutecznie pomogliśmy setkom Klientów. Pomożemy też Tobie.

Dostałeś pozew? Nie czekaj! Weź sprawy w swoje ręce i zobacz co zrobić.
Wszystko, co mi mówisz, pozostaje w tajemnicy. Ujawniane jest tylko to co niezbędne do wygrania sprawy.

Dowiedz się więcej
Top