Kancelaria Radcy Prawnego Arlety Dub Brych zajęła I Miejsce w Konkursie Orły Prawa 2022r

Kancelaria Radcy Prawnego Arlety Dub Brych zajęła I Miejsce w Konkursie Orły Prawa 2022r

Szanowni Państwo,

Kończący się nieubłaganie rok upłynął nam pod znakiem wytężonej pracy i pojawiających się co rusz nowych wyzwań. Ciężka praca nie poszła jednak na marne. Oprócz najważniejszej nagrody jaką jest dla nas satysfakcja z niesienia Państwu pomocy w trudnych chwilach zostaliśmy uhonorowani również szeregiem wyróżnień.

Początek lata przyniósł nam ogrom zmian. Zmiana siedziby Kancelarii stanowiła dla nas symboliczne „nowe otwarcie”. Obecnie naszym nowym domem jest biuro Kancelarii w Zawierciu przy ul. Władysława Stanisława Reymonta 2/3.

Ogromne zmiany zbiegły się z ogromnym wyróżnieniem. Zostaliśmy bowiem nagrodzeni szczególnie ważnym dla nas tytułem „Kancelarii Przyjaznej Dziecku”.

Nie spoczęliśmy na laurach w związku z czym

z ogromną przyjemnością informuję, iż

Kancelaria Radcy Prawnego Arleta Dub-Brych zdobyła I miejsce w plebiscycie „Orły Prawa” 2022r.

Otrzymane wyróżnienie jest dla nas szczególnie ważne, gdyż o finalnych pozycjach w konkursie decydują Państwa głosy. Stanowi to dla nas najwyższy dowód Państwa zaufania i zadowolenia ze świadczonych przez nas usług.

Naszym kluczem do sukcesu jest zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego z Klientów. Współpracując ze sobą stanowimy zgrany zespół, który wzajemnie się uzupełnia i motywuje do stałego podnoszenia poziomu świadczonych usług. Państwa uznanie stanowi dla nas informację zwrotną, że obrany przez nas sposób świadczenia usług prawnych jest właściwy i spełnia Państwa oczekiwania.

Przyznane wyróżnienie stanowi dla nas ogromną motywację do dalszej pracy i wzmożonego wysiłku w celu spełniania Państwa oczekiwań.

Wszystkim Klientom, którzy przyczynili się do naszego sukcesu za sprawą pozostawionych ocen serdecznie dziękujemy. Z tego miejsca obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby nie zawieść Waszych oczekiwań w przyszłości.

Obszar działania: Niegowa, Koniecpol, Szczekociny, Włodowice, Siewierz, Ogrodzieniec, Olkusz, Katowice, Częstochowa, Poręba, Poraj, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Zawiercie, Myszków, Żarki, LelówDodano: 12 grudnia 2022 Wyświetleń: 783 Radca prawny Arleta Dub-Brych
Wstecz

Kancelaria Radcy Prawnego
Arleta Dub-Brych w Zawierciu

ul. Reymonta 2/3
42-400 Zawiercie

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 7-15
Wtorek: 7-20
Środa: 7-15
Czwartek: 7-20
Piątek: 7-15

Soboty oraz inne godziny - tylko po wcześniejszym
telefonicznym uzgodnieniu spotkania.

Kancelaria Radcy Prawnego
Arleta Dub-Brych w Lelowie

ul. Brzozowa 28
42-235 Lelów

Godziny otwarcia - Klienci przyjmowani są tylko po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu spotkania.

 

tel. kom. 883 768 968

e-mail: biuro@legeartis-kancelaria.pl

Z uwagi na częste wyjazdy do Sądu proszę o wcześniejsze
ustalenie terminu spotkania pod wskazanym numerem telefonu
lub za pomocą adresu poczty elektronicznej.

 

Top