Panel dyskusyjny na temat przemocy w rodzinie, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. 30 listopada 2018 r.

Panel dyskusyjny na temat przemocy w rodzinie, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. 30 listopada 2018 r.Panel dyskusyjny na temat przemocy w rodzinie, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. 30 listopada 2018 r.Panel dyskusyjny na temat przemocy w rodzinie, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. 30 listopada 2018 r.

Jeszcze nie koniec! To tytuł dzisiejszego filmu, ale i podsumowanie panelu dyskusyjnego, że poprzez edukację, profilaktykę, uwrażliwianie społeczeństwa, profesjonalistów, interdyscyplinarne działania służb skala zjawiska przemocy może znacząco się zmniejszyć. Bardzo nas cieszy, że w wydarzeniu w Miejski Ośrodek Kultury Centrum w Zawierciu - MOK Zawierciewzięło udział ok. 450 osób, w tym młodzież z Zespół Szkół im. X. Dunikowskiego w Zawierciu, Zespół Szkół i Placówek im. Hugona Kołłątaja w Zawierciu, Zespół Szkół im. gen. Józefa Bema ("Samochodówka"), Zespołu Szkół Ekonomicznych , Zespołu Szkół im. Staszica, Zespół Szkół i Placówek im.Marii Grzegorzewskiej w ZawierciuI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w ZawierciuII LO im. Heleny Malczewskiej w ZawierciuZespół Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach, Szkoła Podstawowa nr 1 w Porębie, oraz przedstawiciele służb i instytucji zajmujących się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie. 
W panelu dyskusyjnym udział wzięli Monika Nowińska (Fundacja z Pomysłem), Marzena Purgal (Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej), Radca Prawny Zawiercie - Arleta Dub-Brych), Paweł Sobota ( Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu) . Panel poprowadził Adam Witkowicz.
Wydarzenie odbyło sie w ramach 16 Dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć 2018 dzięki wsparciu Fundacja Batorego.
Wielkie podziękowania dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawierciu za przekazanie uczestnikom opasek odblaskowych z hasłem "Zawiercie przeciw przemocy" 
Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji wydarzenia w szczególności naszym wolontariuszom - Joanna Bogusławska i Andrzej Ciepaj oraz Dominika Kondas za przygotowanie plakatu i pysznych babeczek!

Obszar działania: Niegowa, Koniecpol, Szczekociny, Włodowice, Siewierz, Ogrodzieniec, Olkusz, Katowice, Częstochowa, Poręba, Poraj, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Zawiercie, Myszków, Żarki, LelówDodano: 30 listopada 2018 Wyświetleń: 1189 Radca prawny Arleta Dub-Brych
Wstecz

Kancelaria Radcy Prawnego
Arleta Dub-Brych w Zawierciu

ul. Leśna 6 lok. 3
42-400 Zawiercie
(lokal w budynku Banku ING S.A. I piętro)

Godziny otwarcia:
Pn-Czw: 9 - 17
Pt: 8 - 15

Soboty oraz inne godziny - tylko po wcześniejszym
telefonicznym uzgodnieniu spotkania.

Kancelaria Radcy Prawnego
Arleta Dub-Brych w Lelowie

ul. Brzozowa 28
42-235 Lelów

Godziny otwarcia - Klienci przyjmowani są tylko po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu spotkania.

 

tel. kom. 883 768 968

e-mail: biuro@legeartis-kancelaria.pl

Z uwagi na częste wyjazdy do Sądu proszę o wcześniejsze
ustalenie terminu spotkania pod wskazanym numerem telefonu
lub za pomocą adresu poczty elektronicznej.

 

Top